O nás

NaLastMinute.cz vznikl jako přidružený web stránek LevnoCestování.cz. Často jsme se totiž setkávali s dotazy na vyhledání zájezdu k určitému datu a do konkrétní částky. Jelikož má LevnoCestování desítky tisíc návštěv denně, není bohužel v našich možnostech to řešit s každým individuálně.

Rozhodli jsme se proto, že nástroj který používáme k hledání těch nejlepších tipů, rozšíříme a dáme k dispozici všem čtenářům. V praxi to funguje tak, že náš robot neustále sleduje stránky všech největších prodejců a pokud se objeví nabídka do ceny, kterou jste zadali, upozorní vás na email.

O nejvýhodnější zájezdy je velký zájem a vědět o nich jako první, je proto velkou výhodou. Ušetříte tím i spousty času hledáním a zobrazí se vám pouze zájezdy, které vás zajímají.

Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit a email, který poskytnete, bude sloužit pouze k zasílání těchto tipů. Nikdy od nás neobdržíte žádnou jinou zprávu ani je nikomu nepředáme.

Celá služba je a bude zdarma. Financována je z provizí za nákup dovolených, které vám ale cenu nijak nenavýší, a zájezd si koupíte vždy za stejnou částku, za jakou ji nabízí pořádající cestovní kancelář.

I když vývoj zabral téměř rok, je možné, že dojde k chybám. Za ty se předem omlouváme a budeme moc rádi, když nás na ně upozorníte na email levnocestovani@email.cz. Budeme se snažit je co nejdříve napravit.

Stejně tak berte v potaz to, že robot hledá dovolené pouze podle ceny - pokud např. cestovní kancelář zájezd špatně nacení, nerozezná to a stejně vás na nabídku upozorní.

Pevně věřím, že budete s touto službou spokojeni a že vám bude nápomocná při výběru vaší vysněné dovolené :).

Jirka