Téma se týká:

Cestovní pojištění ke kartě

Cestovní pojištění ke kartě se vyplatí především lidem, kteří v průběhu roku cestují na krátkou dobu. Toto pojištění má své výhody, ale i nevýhody.
Jeho výhoda spočívá v tom, že se sjednáním celoroční pojistky odpadá starost neustále pojistku uzavírat a také neustále balit s sebou další dokumenty týkající se pojistky. Navíc některé banky nabízejí možnost si na kartu připojistit i rodinné příslušníky. Automaticky je zde k dispozici také non-stop asistenční služba.

Mezi nevýhody patří, že bez bankovního účtu si pojištění nesjednáte a také některé výlohy nemusí být plně kryty. Některé pojistky tohoto typu také neobsahují pojištění zavazadel, storna zájezdu nebo odpovědnost za způsobené škody. Některé věci se dají samozřejmě přikoupit, ovšem původní cenu pojištění to prodraží. Nevýhodou může být také spoluúčast klientů na pojistné události.

 

Tip: Pořidte si cestovní pojištění u banky Equabank. Patří k nejlepším na trhu a pokud při zřízení uvedete jako referenční číslo 774969766, zdarma obdržíte 100 Kč.

Abyste mohli čerpat pojistku, nezapomeňte mít kartu na svých cestách neustále u sebe a k tomu je nezbytná asistenční kartička s číslem pojistné smlouvy.
Pokud zvažujete tento druh cestovního pojištění, informujte se o nabídce u své banky.

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.