Téma se týká:

Jak rezervovat hotel na Agoda.com

1. Najeďte na stránku Agoda.com

2. Vyplňte město nebo zemi, kam se chcete vydat. Po kliknutí do příslušného okna zadejte datum příjezdu a odjezdu a nastavte počet dospělých, dětí nebo i pokojů, kolik budete potřebovat. Klikněte na VYHLEDAT.

3. Na stránce se vám zobrazí aktuální nabídka všech ubytovacích zařízení v dané destinaci. Vybírat můžete buď z hotelů nebo pokojů k pronájmu. Nahoře nad nabídkou si můžete ubytovací zařízení srovnat díky kliknutí Doporučujeme, Řadit od nejnižší a nebo podle Hodnocení hostů. Naopak vlevo si můžete dále ubytovací zařízení selektovat podle vybavenosti (internet), způsobu platby nebo atrakcí v okolí.

4. V okamžiku, kdy vás nějaká z nabídek zaujme, klikněte na ní a zjistíte se více informací, prohlédnout si můžete i více fotek, dozvíte se také, jaké další služby jsou k ubytování poskytovány – např. Wi-Fi, pračka, televize, klima a ostatní.

5. V případě, že se vám vaše volba líbí, klikněte na REZERVOVAT NYNÍ, v opačném případě klikněte nahoře na šipku zpět a vybírejte z ostatních nabídek.

6. Po kliknutí na REZERVOVAT NYNÍ, se vám zobrazí tabulka, kde je potřeba vyplnit své údaje – jméno, příjmení, telefon a také zaškrtnout, pokud tuto rezervaci vytváříte pro někoho jiného. Nabídnuty jsou vám také služby jako přeprava z letiště a je dobré vyplnit čas příjezdu (ale není podmínkou).

7. Po rezervaci klikněte na POKRAČOVAT. Zobrazí se tabulka platby. Zde je potřeba zadat číslo kreditní karty, jméno jejího majitele, datum platnosti a 3 místný kód na druhé straně karty (CVC). Poté kliknete na REZERVOVAT NYNÍ

8. Do emailu vám dorazí potvrzení rezervace, kterou si vytiskněte, budete ji po příjezdu na hotel potřebovat.

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.