Téma se týká:

Jak rezervovat hotel na Hotels.com

Návod jak rezervovat ubytování na Hotels.com:

1. Najeďte na stránku Hotels.com

2. Vyplňte destinaci, památku nebo adresu, kam se chcete vydat. Zadejte datum příjezdu a odjezdu a jaký pokoj hledáte. Klikněte na HLEDEJ.

3. Na stránce se vám zobrazí aktuální nabídka všech ubytovacích zařízení v dané destinaci. Nahoře nad nabídkou si můžete ubytovací zařízení srovnat díky kliknutí na Cena (kdy se srovnají podle nejnižší nebo nevyšší ceny), Hodnocení hostů Počtu hvězdiček a další. Naopak vlevo si můžete dále ubytovací zařízení selektovat podle zaškrtnutí jedné nebo více možností zde uvedených – např. podle počtu hvězdiček, typu ubytování, vybavení a další.

4. V okamžiku, kdy vás nějaká z nabídek zaujme, klikněte na ní a zjistíte se více informací, prohlédnout si můžete i více fotek, dozvíte se také, jaké další služby jsou k ubytování poskytovány – např. Wi-Fi, parkování zdarma nebo jaké památky jsou v okolí.

5. V případě, že se vám vaše volba líbí, klikněte na ZAREZERVOVAT, v opačném případě klikněte nahoře na šipku zpět a vybírejte z ostatních nabídek.

6. Po kliknutí na ZAREZERVOVAT, se vám zobrazí tabulka, ve které si vyberete pokoj, o který máte zájem. Pozor si dejte na informace, co všechno je zahrnuto v ceně. Po dokončení výběru opět klikněte na REZERVOVAT.

7. Po rezervaci hotelu se objeví okénko nabízející možnost volby ZAPLATIT ONLINE nebo ZAPLATIT V HOTELU. V případě že zvolíte jakoukoli z těchto možností, je potřeba vyplnit údaje potřebné k rezervaci hotelu – jméno, příjmení a speciální požadavky (pokud máte) či bezbariérový přístup. Dále emailovou adresu, číslo mobilního telefonu, typ a číslo karty, bezpečnostní kód a platnost karty. Na této stránce se dozvíte také, do kdy je možné ubytování stornovat a jaké jsou podmínky storna. Pokud se vším souhlasíte, klikněte na POTVRDIT NÁKUP.

8. Do emailu vám dorazí pokyny k platbě nebo se celá částka se platí až po příjezdu na hotel, záleží, jakou variantu platby jste zvolili.

9. Před cestou si vytiskněte rezervaci hotelu, která vám přišla na email, budete ji po příjezdu na hotel potřebovat.

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.