Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 10390 Kč! (přes CK)

Máte rádi, když si na dovolené můžete vyrazit na celodenní výlety po okolí? Potom se vám jistě bude líbit náš tip na zájezd s cestovní kanceláří do Řecka, který je realizován s polopenzí. Konkrétně se můžete podívat na ostrov Thassos a to až v první polovině června. Potěšíme vás i cenou, za 10 390 Kč se vám CK postará o ubytování v hotelu na 8 dní, polopenzi, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Sylvia se nachází v letovisku Kinira a v blízkosti hotelu najdete písečné i oblázkové pláže. Než na Thassos vyrazíte, určitě se inspirujte v našem online průvodci ostrovem, kde najdete užitečné tipy a rady na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde. 

Dovolenou v hotelu Sylvia v termínu 6.6. – 13.6.2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >> (Recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout zde >>)

[Pocasi id="31305"]

Poloha na mapě

Další akční tipy