Korfu z Bratislavy na 8 dní za 3480 Kč! (letenky + ubytování)

Cestováni na vlastní pěst má v sobě velmi osobité kouzlo. Pokud máte odvahu se vydat na dovolenou bez podpory cestovní kanceláře, tak pro vás máme zajímavou nabídku! Tyto výhodné letenky vás vezmou na osm krásných dní na oblíbený řecký ostrov Korfu. Při kombinaci zpátečních letenek z Bratislavy na Korfu a námi vybraným ubytováním budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po ostrově Korfu zcela zdarma pak naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Pro cestování do Řecka již není potřeba negativní test na koronavirus! Nejpozději 24 hodin před odletem jste povinni vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Mějte na vědomí, že se podmínky vstupu mohou stále změnit. Sleduje tedy aktuální dění a novinky.

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Deset dní je dostatečná doba na to, abyste Rhodos procestovali křížem krážem. Pro lepší dopravu po ostrově tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky vybavené ubytování v letovisku Moraḯtika. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 1. – 8. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

[Pocasi id="30247"]

Poloha na mapě

Další akční tipy