Inspirace

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Inspirace

Kam k moři v dubnu

Nemůžete se dočkat dovolené a raději byste k moři vyrazili hned na jaře? Zjistěte s námi, v jakých zemích budete mít v tomto měsíci vůbec nejlepší podmínky!

Inspirace

Kam na lyže v Alpách

V Alpách na vás čekají kilometry sjezdovek, hromady sněhu a dechberoucí výhledy. Která lyžařská střediska jsou však ty nejlepší?

Inspirace

Kam na lyže v Tatrách?

České svahy se vám omrzely a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Podlehněte kráse Tater a zjistěte, která lyžařská střediska jsou vůbec nejkrásnější!

Inspirace

Kam k moři v březnu

Přichází jaro, vy se však chcete přenést do léta? Zjistěte s námi, které destinace jsou ideální pro dovolenou v březnu.

Inspirace

Svatba v Thajsku

Slibte si lásku na celý život v jedné z nejoblíbenějších exotických zemí! Řekněte si ‚ano‘ v Thajsku a vydejte se na cestu životem netradičním zážitkem.

Inspirace

Nákupy a výprodeje v Dubaji

Prožijte pravou nákupní horečku v jednom z nejluxusnějších měst světa a nakupte si zboží, o kterém by se vám jinde ani nesnilo.

Milán 2, Itálie
Inspirace

Kam za nákupy v Evropě?

Patříte mezi pravé nákupní maniaky a procházka po nákupních centrech je pro vás ideálním odpočinkem? Zjistěte, ve kterých evropských velkoměstech nakoupíte vůbec nejlépe!

Inspirace

Kam k moři v únoru?

Unikněte před chladem panujícím v Česku a poddejte se slunečním paprskům s osvěžujícím drinkem v ruce. Zjistěte, kde vás během února čeká nejlepší dovolená.

Inspirace

Vánoce u moře – kam zamířit?

Chtěli byste vystoupit ze stereotypu a Vánoce letos prožít jinak, nelépe v teple u moře? Zjistěte s námi, kde vás čeká to nejslunnější počasí i během prosince.

Inspirace

Kam k moři v lednu?

Preferujete vyjet k moři až dlouho po hlavní sezoně, kdy u nás leží vše pod sněhovou pokrývkou? Inspirujte se nejlepšími destinacemi pro dovolenou v lednu.

Inspirace

Nejtajemnější místa v Evropě

Místa plné duchů, záhad a příběhů. V Evropě je jich víc než dost. Objevte s námi některé z nich a položte si otázku. Měli byste odvahu na tyto místa vejít?

Inspirace

Nejlepší Vánoční trhy v Evropě

Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, kam vyrazíte během adventu? Přinášíme vám ty nejlepší evropské trhy, kde pravou vánoční atmosféru bez pochyby načerpáte!

Costa Calma, pláž Jandia, Fuerteventura
Inspirace

Kam k moři v prosinci

Utečte předvánočnímu shonu do sluncem vyhřátých destinací! Přinášíme vám top 5, ze kterých si vybere opravdu každý!

Hrad Chios, chios
Inspirace

Nejzajímavější hrady v Evropě

Přeneste se zpět do období králů a rytířů a zařaďte do svých cest i návštěvy hradů! V Evropě je jich víc než dost a slibujeme, že některé vám opravdu vezmou dech.

Inspirace

Nejbezpečnější města v Evropě

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou, ale rádi byste tam, kde je bezpečno? V Evropě je nespočet takových míst. My vám přinášíme ty nejlepší!

El gouna, egypt
Inspirace

Kam k moři v listopadu

Necháváte dovolenou až na listopad, kdy je léto dávno minulostí? Nechte se inspirovat místy, kde vás omámí sluneční paprsky i v předposledním měsíci v roce.

Inspirace

Nejlepší lázně v Evropě

Zbožňujete se ponořit do horkých pramenů termálních lázní a nasávat novou energii do žil? Čtěte dál a dozvíte se, kde taková místa v Evropě naleznete.

Inspirace

Kam o podzimních prázdninách k moři

Blíží se podzimní prázdniny a vy byste je rádi strávili s rodinou u moře? Čtěte dál a dozvíte se, kde si užijete perfektní dovolenou i na podzim!

Inspirace

Kam k moři v říjnu

Necháváte dovolenou až na podzim, ale nevíte, kam vyrazit? Čtěte dál a dozvíte se, kde na vás v říjnu čekají ty nejideálnější podmínky!

ayia napa, Kypr
Inspirace

Kam k moři v září

Nechali jste dovolenou na září? Tento měsíc představuje skvělou dobu pro útěk k moři! Nechte se inspirovat těmi nejslunějšími zářijovými destinacemi!

Inspirace

Nejkrásnější jarní destinace

Radujete se z konce zimy a přemýšlíte, kam by se dalo vyrazit během jarních dnů? Přinášíme vám seznam těch nejkrásnějších jarních destinaci!

Inspirace

Nejlepší vánoční trhy v Evropě

Vydejte se s námi po nejkrásnějších trzích Evropy, jako jsou ty v Cáchách, Drážďanech, Kolínu nad Rýnem, Lipsku a spoustě dalších.