First minute zájezdy

Ty nejvýhodnější first minute zájezdy hledáme za vás

Nejvýhodnější zájezdy na:

Srovnání nabídek nejvýhodnějších first minute zájezdů

Akční tipy na first minute

Denně pro vás hledáme nejlepší tipy na First minute

Články v magazínu

Jak vybrat first minute zájezd?

Letní dovolená je pro většinu lidí jedním z nejkrásnějších období roku. Její výběr je proto důležité nepodcenit. Zároveň s ním se však objevuje jedno dilema – zarezervovat si dovolenou  včas nebo počkat na last minute nabídky na poslední chvíli? Jinými slovy: kdy koupit dovolenou? Když si objednáte tzv. first minute zájezd, budete mít dost času na přípravu a mnohdy ještě ušetříte.

Dovolená first minute

First minute zájezdy jsou takové zájezdy, jaké koupíte s výrazným předstihem. Většinou v zimě, často ale třeba už rok předem. Proč by vás first minute dovolené měly zajímat?

  • Máte z čeho vybírat. Všechny hotely zatím mají volnou kapacitu, vy si tak můžete vybrat dovolenou u moře přesně podle svého gusta. Když nákup necháte na poslední chvíli, nabídka bude podstatně menší. Pokud si tedy chcete užít vysoký komfort nebo máte netypické požadavky, first minute zájezdy jsou pro vás tou pravou volbou.
  • Výhodná cena. First minute zájezdy = levná dovolená u moře. Ušetřit můžete až desítky procent.
  • Příjemné bonusy. K first minute dovolené mnohdy získáte i něco navíc. Může to být snížení záloh nebo doprava na letiště zdarma. Někdy získáte i pobyt pro děti zdarma, což uvítáte zejména v případě, kdy vybíráte rodinnou dovolenou. Další tipy Jak vybrat dovolenou s dětmi“ získáte v našem článku.
  • Klidná příprava. V případě nákupu na poslední chvíli vás před dovolenou čekají skutečně hektické dny. Pustí vás z práce? Máte v pořádku všechny doklady? A máte vůbec plavky? U first minute dovolené máte na všechno dostatek času.

Pokud chcete zjistit konkrétní ceny letenek porovnejte nabídky 3 největších prodejců: