Zájezd do Bulharska z Prahy či Brna na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč!

Zájezd do Bulharska z Prahy či Brna na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč!

Na webu Invie se právě objevila pecka v podobě 15denního zájezdu do Bulharska za velmi nízkou cenu 8 990 Kč. V dané částce je zahrnutá celá dovolená, tedy letenky z Prahy nebo Brna, doprava z/na letiště v Bulharsku, služby českého delegáta, skvěle hodnocený 5hvězdičkový aparthotel a stravování formou all inclusive. Více informací o vaší cílové destinaci naleznete v našem průvodci. Vzhledem k délce pobytu a kvalitě hotelu se může jednat o chybu v nacenění, CK proto nabídku může stáhnout. Za zkoušku to ale stojí.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko patří mezi státy s malým rizikem nákazy, hranice pro turisty má otevřené již od začátku června. Do Česka se bez testu vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.