Zájezd do Bulharska z Prahy či Brna na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč!

Na webu Invie se právě objevila pecka v podobě 15denního zájezdu do Bulharska za velmi nízkou cenu 8 990 Kč. V dané částce je zahrnutá celá dovolená, tedy letenky z Prahy nebo Brna, doprava z/na letiště v Bulharsku, služby českého delegáta, skvěle hodnocený 5hvězdičkový aparthotel a stravování formou all inclusive. Více informací o vaší cílové destinaci naleznete v našem průvodci. Vzhledem k délce pobytu a kvalitě hotelu se může jednat o chybu v nacenění, CK proto nabídku může stáhnout. Za zkoušku to ale stojí.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko patří mezi státy s malým rizikem nákazy, hranice pro turisty má otevřené již od začátku června. Do Česka se bez testu vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="28986"]

Poloha na mapě

Další akční tipy