Cestování

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Cestování

Jak levně na Seychely

Seychely jsou v podvědomí široké české veřejnosti vnímány jako destinace, vyhledávaná movitými zbohatlíky a panuje

Cestování

Kdy zakoupit first minute dovolenou?

Léto je tu co nevidět, s čímž přichází také plánování dovolené. Zjistěte, kdy zakoupit first minute zájezdy a s jakými cenami počítat.

Cestování

Festival v Benátkách v roce 2020

Sníte celý život o tom, že spatříte okouzlující šaty a masky benátského karnevalu na vlastní oči? Připravte se s námi na ten v roce 2020.

Cestování

Praha na jeden den – co podniknout?

Chystáte se do Prahy a nevíte, jak toho vidět co nejvíce za co nejkratší dobu? Inspirujte se v našem jednodenním průvodci po Praze a objevte největší klenoty našeho hlavního města.

Cestování

Jak koupit letenky jako dárek?

Nevíte, čím letos na Vánoce obdarujete cestovatele ve vašem okolí! Nadělte jim nový zážitek v podobě letenky! Poradíme vám, jak na to!

Cestování

Jak se stát pilotem

Nejen touha, ale zejména velká píle, finanční prostředky i dobrá psychika. To vše pilot potřebuje. Zjistěte, co vás čeká na cestě k získání letecké licence!

Cestování

Největší letiště světa

Ročně se vydá do zahraničí miliony cestovatelů a miliony z nich projdou branami jedněch z největších letišť světa. Zjistěte, která letiště jsou nejvytíženější a odbaví i 100 milionů cestujících ročně!

Cestování

Za wellness pobytem do Bulharska

Užijte si pár dní nerušeného relaxu a zbavte se stresu a každodenních starostí. Co takhle načerpat novou energii právě v bulharských lázních a wellness?

Cestování

Nejlepší filmové destinace

Zajímá vás, kde se natáčí vaše oblíbené filmy? Rádi byste tyto místa navštívili? Zjistěte, které destinace neodmyslitelně patří k filmové kartografii!