Revolut – nejlepší karta pro vaše cestování! Obdržíte ji zdarma, a jako dárek získáte 300 Kč!

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Jestliže jste ještě neslyšeli o kartě Revolut, která se aktuálně stává nedílnou součástí života každého správného cestovatele, měli byste zbystřit. Karta totiž přináší velké množství výhod! Společně se teď podíváme na vše, co od karty Revolut můžete očekávat!

                   Tip: Zaregistrujete přes tento odkaz a získáte 300 Kč zdarma!

 

 

Karta Revolut je jedním z nejlepších řešení na cesty, zejména díky směně peněz v co nejvíce středovém kurzu. Výběr z bankomatů není navíc nijak zpoplatněn a v případě, že se vejdete do limitů, je zcela zdarma. V případě, že byste svoji hlavní kartu či hotovost ztratili, uplatní se také jako záložní karta.

Hlavní výhody karty Revolut

  • Kartu získáte zcela zdarma
  • Vedení učtu je zdarma
  • Výběry z bankomatu i platby jsou zdarma
  • Zaregistrujete-li se přes tento odkaz, získáte zdarma 300 Kč 

 

Pořízení karty je velice snadné a nezabere vám víc, jak deset minut. Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, získáte jako odměnu za dobití 300 Kč zdarma (jedná se o refferal link, kdy i já obdržím 300 Kč za doporučení)!

 

Co je Revolut, jak ho získat a jaké jsou hlavní rozdíly oproti „běžné“ kartě? 

Můžeme říct, že Revolut je v podstatě banka, kterou spravujete pomocí mobilní aplikace, která je dostupná jak na Google Play, tak i na App Store. Po registraci vám na vámi zadanou adresu dorazí platební karta Mastercard, kterou je možné užívat jako klasickou kartu – k výběrům z bankomatů, platbám v obchodě i na internetu. Kartu pak dobíjíte podobně, jako jiné předplacené karty u mobilních operátorů. 

 

Peníze pak můžete směnit v reálném čase a středovém kurzu. Limit pro bezplatný režim karty je výběr z bankomatu do 4500 Kč (poté platíte 2%) a 120 tisíc korun při platbě kartou. Tyto limity by vám pro běžnou dovolenou měly naprosto stačit. V případě, že očekáváte výdaje vyšší, lze zvolit tarif Premium 175 Kč/měsíc) nebo Metal (300 Kč/měsíc). 

 

Jak získám 300 Kč zdarma? 

Revolut nabízí svým zákazníkům 300 Kč za doporučení přátelům. Za doporučení získáte 300 Kč jak vy, tak váš přítel. Stačí, když se zaregistrujete přes tento odkaz, a po obdržení karty ji dobijete alespoň 300 Kč. V momentě, kdy kartou zaplatíte, obdržíte na účet 300 Kč. Nic neriskujete, tyto 300 Kč můžete kdykoli z bankomatu získat zpět. 

 

Bezpečnost karty Revolut 

Do mobilní aplikace je možné se přihlásit heslem či otiskem prstu. V případě, že by vám kartu někdo odcizil a uhádnul váš PIN, nemůže vybrat více, než je na kartě vloženo. Případnou blokaci karty jde však provést velice rychle a snadno. 

Další výhodou je fakt, že aplikace výborně mapuje pohyb peněz na účtu. V případě, že by vám tedy někdo kartu ukradl a zneužil nebo by částka neodpovídala, budete o tom vědět hned. Tuto funkci mají samozřejmě i klasické karty, u karty Revolut však velice oceňujeme přehlednost a jednoduchost. 


Aplikace Revolut
Aplikace Revolut

 

Na co si dávat pozor?

V momentu, kdy chcete převádět peníze během víkendu, bude služba zpoplatněna 2%. Převod peněz se navíc vyplatí zejména u světových měn, tedy eur a dolarů. U méně užívaných měn pak hrozí méně výhodný kurz. Nemusí to být však pravidlo, je tedy lepší kurzy porovnat. Při převodu vždy však vidíte v reálném čase kolik za své koruny obdržíte peněz v jiné měně, což je velkou výhodou. 

 

Jak kartu Revolut používat?

1/ Klikněte na tento odkaz a zadejte své telefonní číslo. Následně vám přijde SMS zpráva s odkazem na aplikaci. 

 

2/ Stáhněte si do svého telefonu mobilní aplikaci a vyplňte osobní údaje. Dle instrukcí vyfoťte svůj doklad totožnosti. Vše je opravdu snadné a nezabere vám to více než 10 minut. 

 

3/ Pro získání bonusu si kartu nabijte minimálně 300 Kč a nechte si ji zaslat na vámi zadanou adresu. Doručení trvá přibližně jeden týden. 

 

4/ V momentě, kdy vám kartu doručí, můžete ji začít pohodlně používat. Jakmile s kartou zaplatíte 300 Kč a více, bude vám na účet připsáno dalších 300 Kč. Můžete je ihned vybrat a kartu dále nepoužívat, to by byla však škoda. Karta Revolut se totiž může stát opravdu dobrým společníkem na vašich cestách. 

 

Další výhody karty

  • platební zabezpečení na základě vaší polohy (kartou můžete zaplatit jen v místě, na kterém se nachází i váš telefon) 
  • přeposílání peněz přátelům okamžitě a zcela zdarma
  • platby a výběry v zahraničí zdarma
  • možnost investování do akcií a kryptoměn 

 

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Jak levně na Seychely

Seychely jsou v podvědomí široké české veřejnosti vnímány jako destinace, vyhledávaná movitými zbohatlíky a panuje