Nejlepší místa v Evropě pro svatbu na pláži

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Petra tou Romiou, Kypr
Petra tou Romiou, Kypr


Algarve – Portugalsko 

Algarve je skvělou nejenom líbánkovou destinací, ale i skvělou volbou pro uzavření sňatku. Ideálním místem pro obřad je například místo Tivoli Carvoeiro, které nabízí úžasný výhled na moře. Ubytovat se můžete v jednom z místních luxusních hotelů a už vám nic nebrání v užívání si krásných pláží, nekonečného slunečního svitu, nebo také pozorování delfínů.


Portimao, Algarve, Portugalsko
Algarve, Portugalsko


Santorini – Řecko 

Santorini je další skvělým místem na svatbu. Poznejte krásu tohoto řeckého ostrova, které vás okouzlí nejen všudypřítomnou bílou architekturou. Oddejte se tyrkysovému moři, užijte si například plavbu na jachtě, odnesete si nezapomenutelný zážitek. Ideálním místem je pak například hotel Heliotopos, který vás nadchne nejenom svými dechberoucími výhledy.


Perissa pláž 4, Santorini
Santorini

Korfu – Řecko

Korfu je překrásný ostrov, ležící blízko Albánie. Je proslulý nejen okouzlujícími květy orchidejí, ale také nekonečnými sady olivovníků či pestrobarevných bugenvileí. Ubytujte se například v hotelu Delfino Blu Boutique hotel a zažijte svatbu snů. 


Agios Georgios, Korfu
Agios Georgios, Korfu

Ostrov Cameo – Řecko

Ostrov Cameo je ideálním místem pro sňatek v cizině. Především zavítejte na pláž Navagio, která je považována za jednu z nejhezčích v Evropě. Užívejte si nekonečné doušky horkého slunce a relaxu. Řekněte si své ano právě zde.

Pohled na ostrov Cameo a krásné moře, Řecko
Pohádkový ostrůvek Cameo


Kypr

Kypr ukrývá překrásné zlatavé pláže, a je tak ideálním místem pro svatbu pod širým nebem. Prožijte svůj den na místních plážích, v pestrobarevných zahradách či na jachtě. Rozhodně nebudete litovat.  Ubytovat se pak můžete v jednom z luxusních hotelů, kde o vás bude skvěle postaráno. Ideálním místem je například pláž Ayia Thekla.


Petra tou Romiou, Kypr


Dubrovník – Chorvatsko

Dubrovník není jen perlou Jadranu, ale také překrásným historickým městem. Najdete zde nepřeberné množství památek, na poměrně malé ploše pak nabízí také luxusní ubytování i skvělé restaurace. Pokud chcete prožít nezapomenutelnou svatbu, není lepšího místa než ostrov Lokrum.

Dubrovník


Amalfi – Itálie

Zavítejte do Amalfi. Čekají tu na vás úžasné výhledy na domečky tyčící se na vysokých svazích i překrásé květy bugenvileí. Najdete zde také starověké kláštery i maurské paláce. Pro všechny tyto důvodu je právě Amalfi velmi oblíbenou destinací pro uzavření sňatku. Ať už naplánujete svatbu na pláži nebo na střeše jednoho z místních hotelů, vždy se vám naskytnou nezapomenutelné scenérie. Zkuste například hotel Relais Blu Boutique.

Pobřeží Amalfi, Positani, Sorrento
Pobřeží Amalfi

 

Capri – Itálie

Capri není jen destinací pro slavné nebo bohaté lidi. Capri je zároveň jedním z nejhezčích ostrovů v Evropě, které si zamilovaly Jackie Kennedyová i Sophia Loren.  Vydejte se do místa slavných a uzavřete sňatek právě tady. Objevte jeho nespoutanou přírodu a křišťálově modré moře. Vydejte se do Sorrenta nebo Neapole a poznejte tak další kouzelná místa.

Faraglioni, Capri, Itálie
Capri, Itálie


Madeira – Portugalsko

Madeira je jedním z pokladů Evropy. Je ideálním místem pro odpočinek, nakupování, i uzavření sňatku. Ostrov nabízí krásná zákoutí a vy si můžete užít svůj den třeba na proslulé pláži Porto Santo nebo si pronajměte jachtu. Budete-li mít štěstí, potkáte při své plavbě i hravé delfíny. 


Praia de Garajau, Madeira
Madeira

 

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.