Nejlepší místa v Evropě pro svatbu na pláži

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Dovolená na Santorini
Dovolená na Santorini


Algarve – Portugalsko 

Algarve je skvělou nejenom líbánkovou destinací, ale i skvělou volbou pro uzavření sňatku. Ideálním místem pro obřad je například místo Tivoli Carvoeiro, které nabízí úžasný výhled na moře. Ubytovat se můžete v jednom z místních luxusních hotelů a už vám nic nebrání v užívání si krásných pláží, nekonečného slunečního svitu, nebo také pozorování delfínů.Santorini – Řecko 

Santorini je další skvělým místem na svatbu. Poznejte krásu tohoto řeckého ostrova, které vás okouzlí nejen všudypřítomnou bílou architekturou. Oddejte se tyrkysovému moři, užijte si například plavbu na jachtě, odnesete si nezapomenutelný zážitek. Ideálním místem je pak například hotel Heliotopos, který vás nadchne nejenom svými dechberoucími výhledy.


Korfu – Řecko

Korfu je překrásný ostrov, ležící blízko Albánie. Je proslulý nejen okouzlujícími květy orchidejí, ale také nekonečnými sady olivovníků či pestrobarevných bugenvileí. Ubytujte se například v hotelu Delfino Blu Boutique hotel a zažijte svatbu snů. 


Ostrov Cameo – Řecko

Ostrov Cameo je ideálním místem pro sňatek v cizině. Především zavítejte na pláž Navagio, která je považována za jednu z nejhezčích v Evropě. Užívejte si nekonečné doušky horkého slunce a relaxu. Řekněte si své ano právě zde.


Kypr

Kypr ukrývá překrásné zlatavé pláže, a je tak ideálním místem pro svatbu pod širým nebem. Prožijte svůj den na místních plážích, v pestrobarevných zahradách či na jachtě. Rozhodně nebudete litovat.  Ubytovat se pak můžete v jednom z luxusních hotelů, kde o vás bude skvěle postaráno. Ideálním místem je například pláž Ayia Thekla.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Jak levně na Seychely

Seychely jsou v podvědomí široké české veřejnosti vnímány jako destinace, vyhledávaná movitými zbohatlíky a panuje

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.