Kam za výprodeji v Evropě? Toto jsou místa, která byste neměli minout!

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Rádi cestujete a ještě raději nakupujete? Co to takhle spojit a vyrazit na ty nejvychytanější nákupy po Evropě. Přinášíme výčet těch nejlepších míst, kam se vydat. Vyrazte s námi do Paříže, Milána, Londýna či Amsterdamu a získejte ty nejlepší kousky za skvělé ceny.

 

Londýn – Anglie

V zimě zde nejlépe nakoupíte v termínu po Vánocích, cca od 26. prosince do poloviny ledna nebo v létě 3. týden v červnu do poloviny července. Nejlepší akce vás čekají na Carnaby Street nebo Covent Garden. Najdete zde hlavní značky i zajímavé designérské kousky.


Miláno – Itálie

Zde najdete hned několik zajímavých obchodů, jako je např. Dolce Gabbana outlet, ležící na Via Rossini 70, Legnano, Milan. Na zimní výprodeje trvající asi měsíc sem vyrazte od 7. ledna, na ty letní od 7. července. Najdete zde sortiment všech chutí a vůní, přímo v místě jeho designu.

 

Lisabon – Portugalsko

Na ty nejlepší nákupy je potřeba opustit centrum města a vydat se do Outletu kolem Lisabonu. Najdete zde jedinečné kousky, které byly vyrobeny právě zde a jsou opravdu levné. Zimní výprodeje trvají od 7. ledna do 28. února, ty letní od 7. června do 30. září.

 

Madrid – Španělsko

Výhodně nakoupíte v Salesas, kde najdete mezinárodní obchody jako je Yube, NAC a Baccana, Esla nebo Monoplaza, které nabízí od oblečení sportovního až po elegantní oděvy. Období výprodejů zde probíhá od 7. ledna do 7. března v té zimní sezóně a od začátku července do konce září v té letní.

 


Paříž – Francie

V Paříži se určitě vydejte do Galerie Lafayette nebo na Champs-Elysées a užijte si nákupní horečku především v zimě – od začátku ledna do poloviny února nebo přes léto od konce června do konce července. Ohromí vás obchodní dům Boulevard Haussmann, který se rozkládá na ploše 70 000m2 a zabírá tak 3 budovy. Užijte si nejen francouzského stylu a nakupte ty nejlepší kousky.


Istanbul – Turecko

Tady je nejlepším místem nákupní centrum Kanyon, které bylo otevřeno roku 2006 a zaujme vás svou architekturou. Krom Kanyonu zde najdete na desítky dalších skvělých center, kam se dá vyrazit. V Turecku ale nenajdete přesný termín výprodejů, takže mohou probíhat kdykoli od prosince do ledna nebo od června do července.


Barcelona – Španělsko

Barcelona je krásné, romantické, pulzující město. Krom památek je také rájem kupujících a to především v El Corte Inglés na Placa Catalunya. Nejlepším obdobím, kdy pořídit skvělé kousky je období od 7. ledna do začátku března nebo pak od prvního července do 31. srpna.


Berlín – Německo 

V hlavním městě Německa se určitě vydejte na Friedrichstrasse. Výprodeje zde probíhají až koncem ledna v zimním období nebo na konci srpna v období letním. Právě tady nakoupíte snad všechny věci na světě – oblečení, doplňky, kosmetiku, šperky, knihy, květiny a další.

 

 

Brussel – Belgie

V Brusselu je nejlepším místem Rue Neuve – Avenue Louise a Rue Dansaert. Nejvhodnější období je přijet sem od 2. ledna do 31. ledna nebo pak na letní výprodej od 1. července do 31. července. Nakoupit zde můžete kvalitní luxusní kousky za skvělé ceny.


Amsterdam – Nizozemí

Zde skvěle nakoupíte v nákupním centru Bijenkorf nebo okolo Damu. Nejlepší jsou zimní výprodeje v lednu nebo letní v srpnu. Přijeďte a přesvědčte se, že Amsterdam nejsou jen památky a zelené shopy, ale také skvělým místem na nákupy.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Jak levně na Seychely

Seychely jsou v podvědomí široké české veřejnosti vnímány jako destinace, vyhledávaná movitými zbohatlíky a panuje

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.