Kam za potápěním v Evropě

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Los Gigantes
Los Gigantes

Neobjevujte svět jen na souši, ale poznejte krásu světa i pod mořskou hladinou. Absolvujte kurz potápění, nebo jen vezměte šnorchl, ploutve a prozkoumávejte krásy zátok. Přinášíme seznam nejlepších míst na potápění v Evropě. K absolutní pohodě vám už stačí jen rezervovat si ubytování a absolutní relax může začít.

Ostrov Gozo – Malta

Ostrov Gozo nabízí skvělé klimatické podmínky po celý rok. Teplou, čistou vodu a nekonečné hloubky Středozemního moře. Ubytujte se na Maltě a užít si můžete také okružní jízdu v Modré laguně nebo se vydat na prozkoumání místní krajiny.

Tenerife – Španělsko

Tenerife je jednou z nejslunnějších oblastí v Evropě. Nabízí průzračnou vodu, kterou navštěvují potápěči z celého světa celoročně. Užasnete nad místní kouzelnou podmořskou faunou i florou. Zaplavat si také můžete s překrásnými želvami.

Pembrokeshire – Velká Británie 

Tohle místo najdete v jihozápadní Walesu, disponuje dechberoucími sceneriemi a nejlepšími plážemi v Evropě. Obdivujte skalnaté pobřeží i jedinečnou faunu a floru zde žijící. Místo inspirovalo i režiséry Robina Hooda. Vypravte se sem a užijte zde úžasné prázdniny.

 

Murcia – Španělsko

Jednou z nejbáječnějších destinací na potápění je také oblast Murcia ve Španělsku. Je jednou z nejslunnějších oblastí v Evropě a nabízí ideální podmínky pro potápění. Kochat se zde můžete jedinečnou floru a faunu. Hotel si zarezervujte přímo ve městě Murcia a budete tak mít vše na dosah ruky.

Brač – Chorvatsko

Ostrov Brač nabízí dokonalou přírodu pro milovníky fauny i flory. Jedná se o největší ostrov ve střední Dalmácii a řadí se mezi nejlepší ostrovy na světě. Podmořský svět vás naprosto okouzlí a pobyt zde bude nezapomenutelným zážitkem.

Janov – Itálie

Navštivte hlavní město Ligurie, ležící na severozápadu Itálie. Zde můžete podvodní svět obdivovat nejenom při potápění, ale můžete také navštívit podmořské akvárium. Vydejte se také do opatství Abazzia Di San Fruttuoso. Najdete zde také původní sochu Krista z roku 1954, vyrobenou z medailí atletů, zbytků lodí i kanonů. Sochu této repliky najdete po celém světě. Kvalitní ubytování seženete rovnou v Janově.

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Jak levně na Seychely

Seychely jsou v podvědomí široké české veřejnosti vnímány jako destinace, vyhledávaná movitými zbohatlíky a panuje

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.