Zájezd na Mallorku z Prahy na 6 dní s all inclusive za 12 230 Kč!

Rádi byste se nechali rozmazlovat službami all inclusive, zároveň ale nemáte dovolené nazbyt? Využijte nabídku cestovní kanceláře a v srpnu se na 6 dní vydejte do letoviska El Arenal na Mallorce. Částka 12 230 Kč zahrnuje kompletní dovolenou, tedy zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, služby českého delegáta, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu a stravování formou all inclusive. U hotelu se můžete slunit na terase nebo odpočívat v bazénu či ve vířivce. Pokud relax chcete proložit výlety, naše tipy najdete v průvodci po Mallorce.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Při vstupu do Španělska není nutné předkládat žádný test ani podstupovat karanténu. Může vám být změřena teplota plus můžete být požádáni o uvedení kontaktních údajů.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

[Pocasi id="29163"]

Poloha na mapě

Další akční tipy