Zájezd na Mallorku z Prahy na 6 dní s all inclusive za 12 230 Kč!

Zájezd na Mallorku z Prahy na 6 dní s all inclusive za 12 230 Kč!

Rádi byste se nechali rozmazlovat službami all inclusive, zároveň ale nemáte dovolené nazbyt? Využijte nabídku cestovní kanceláře a v srpnu se na 6 dní vydejte do letoviska El Arenal na Mallorce. Částka 12 230 Kč zahrnuje kompletní dovolenou, tedy zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, služby českého delegáta, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu a stravování formou all inclusive. U hotelu se můžete slunit na terase nebo odpočívat v bazénu či ve vířivce. Pokud relax chcete proložit výlety, naše tipy najdete v průvodci po Mallorce.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Při vstupu do Španělska není nutné předkládat žádný test ani podstupovat karanténu. Může vám být změřena teplota plus můžete být požádáni o uvedení kontaktních údajů.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.