Zájezd do Bulharska z Prahy na 6 dní s ALL INCLUSIVE za 9390 Kč!

Alespoň na pár dní byste se tento rok rádi vydali k moři? Pak vás může zaujmout tento zájezd do Bulharska. Dostupný je za 9 390 Kč, daná částka již obsahuje letenky z/do Prahy, transfery z letiště na váš hotel a poté zase zpět, služby delegáta, ubytování po 6 dní a stravování formou light all inclusive. Hotel má jednoduché vybavení, vzhledem k částce je ale nabídka stále solidní. Pro tipy na dovolenou pak nahlédněte do průvodce Bulharskem.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle naší vlády patří mezi zeleně označené státy s malým rizikem nákazy, hranice pro turisty má otevřené od začátku června. Do Česka se pak bez nutnosti předkládat test vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="28990"]

Poloha na mapě

Další akční tipy