Zájezd do Bulharska z Prahy na 6 dní s ALL INCLUSIVE za 9390 Kč!

Zájezd do Bulharska z Prahy na 6 dní s ALL INCLUSIVE za 9390 Kč!

Alespoň na pár dní byste se tento rok rádi vydali k moři? Pak vás může zaujmout tento zájezd do Bulharska. Dostupný je za 9 390 Kč, daná částka již obsahuje letenky z/do Prahy, transfery z letiště na váš hotel a poté zase zpět, služby delegáta, ubytování po 6 dní a stravování formou light all inclusive. Hotel má jednoduché vybavení, vzhledem k částce je ale nabídka stále solidní. Pro tipy na dovolenou pak nahlédněte do průvodce Bulharskem.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle naší vlády patří mezi zeleně označené státy s malým rizikem nákazy, hranice pro turisty má otevřené od začátku června. Do Česka se pak bez nutnosti předkládat test vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.