Zájezd do Bulharska z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného hotelu se snídaní za 8 690 Kč!

I v tomto roce byste si rádi užili letní dovolenou u moře, zároveň je pro vás důležitá určitá kvalita hotelu? Na trhu se právě objevil 8denní zájezd do Bulharska, v jehož průběhu budete ubytování ve skvělém hotelu, který na Invii získal hodnocení 4,6 z 5. Cena za kompletní zájezd je 8 690 Kč, daná částka zahrnuje letenky z/do Prahy, transfery z letiště na váš hotel a poté zase zpět, služby českého delegáta, ubytování a stravování formou snídaní. Pro informace o letovisku pak nahlédněte do průvodce Bulharskem.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle semaforu patří mezi zeleně označené státy s nízkým rizikem nákazy, hranice pro turisty má země otevřené od začátku června. Do Česka se pak bez nutnosti předkládat test vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="29001"]

Poloha na mapě

Další akční tipy