Zájezd do Bulharska z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného hotelu se snídaní za 8 690 Kč!

Zájezd do Bulharska z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného hotelu se snídaní za 8 690 Kč!

I v tomto roce byste si rádi užili letní dovolenou u moře, zároveň je pro vás důležitá určitá kvalita hotelu? Na trhu se právě objevil 8denní zájezd do Bulharska, v jehož průběhu budete ubytování ve skvělém hotelu, který na Invii získal hodnocení 4,6 z 5. Cena za kompletní zájezd je 8 690 Kč, daná částka zahrnuje letenky z/do Prahy, transfery z letiště na váš hotel a poté zase zpět, služby českého delegáta, ubytování a stravování formou snídaní. Pro informace o letovisku pak nahlédněte do průvodce Bulharskem.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle semaforu patří mezi zeleně označené státy s nízkým rizikem nákazy, hranice pro turisty má země otevřené od začátku června. Do Česka se pak bez nutnosti předkládat test vrátíte od 15. června.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.