First minute Bulharsko z Prahy na 8 dní se snídaní za 6990 Kč! (přes CK)

Nabídky cestovních kanceláří se hemží Last Minute zájezdy za fantastické ceny, ale vy si nemůžete dovolit odcestovat na poslední chvíli? Právě pro vás máme First minute zájezd, organizovaný CK, který se cenou vyrovná LM pobytům! Podívat se můžete do Bulharska a to až v první polovině června, máte tak ještě dost času si zařídit vše potřebné. Celá dovolená vyjde na 6 990 Kč a cena zahrnuje ubytování v penzionu Laguna Zara na 8 dní, snídani, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Pobyt je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí v destinaci cestovat a nepřejí si být vázáni časy podávání jídel. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Bulharskem, kde najdete rady a tipy pro vaši cestu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

Dovolenou v penzionu Laguna Zara v termínu 7.6. -14.6. 2022 můžete prohlédnout a zakoupit zde >> Najdete zde i recenze hostů, kteří tuto destinaci navštívili před vámi.

[Pocasi id="31336"]

Poloha na mapě

Další akční tipy