Dubaj z Prahy na 8 dní se snídaní za 8990 Kč! (přes CK)

Pokud máte rádi velké světové metropole, alespoň jednou za život byste měli navštívit Dubaj! Toto centrum zábavy ve Spojených arabských emirátech se vám zaručené postará o mnoho nezapomenutelných zážitků. K cestě můžete využít našeho dnešního tipu, ve kterém vám přinášíme zájezd organizovaní cestovní kanceláří. Za 8 990 Kč budete mít zajištěné ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a snídaně po celou dobu pobytu. Nic vás tak nebude omezovat v plánování vašeho vlastního programu. Pro inspiraci si zajděte do našeho online průvodce městem, kde najdete tipy na všechna zajímavá místa, která by ve vašem itineráři neměla chybět. Pokud se rozhodněte pro rezervaci, máte ještě pár dní času na plánování, odlet je až 30.5.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Dubaje jsou cestující povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

Dovolenou v hotelu Citymax Bur Dubai v termínu 30.5. – 6.6.2022 můžete zakoupit pod tímto odkazem >> Pokud vás zajímají recenze ubytování, prohlédněte si hodnocení hotelu na Invia >>

[Pocasi id="31459"]

Poloha na mapě

Další akční tipy