Zájezd na Zakynthos z Prahy na 8 dní přes státní svátky za 8590 Kč!

Zájezd na Zakynthos z Prahy na 8 dní přes státní svátky za 8590 Kč!

Chcete se vydat na dovolenou a vyhnout se velkým letoviskům a davům lidí? Využijte nabídku cestovní kanceláře a v červenci si užijte klidnou dovolenou v malebné vilce na řeckém Zakynthosu. Za 8 590 Kč vám CK zajistí letenky z Prahy a zpět, transfery mezi letištěm a hotelem na Zakynthu, služby českého delegáta a ubytování v již zméněné velmi dobře hodnocené vilce. K moři to k ní budete mít jen pár desítek metrů. Na cestu se pak nalaďte přečtením našeho bezplatného průvodce po Zakynthosu.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecko patří mezi země s nízkým rizikem nákazy, do ČR se tedy budete vracet bez povinnosti předkládat test. Do samotného Řecka pak můžete přiletět bez karantény, můžete být ale vybráni k náhodnému otestování.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.