Zájezd na Zakynthos z Prahy na 8 dní přes státní svátky za 8590 Kč!

Chcete se vydat na dovolenou a vyhnout se velkým letoviskům a davům lidí? Využijte nabídku cestovní kanceláře a v červenci si užijte klidnou dovolenou v malebné vilce na řeckém Zakynthosu. Za 8 590 Kč vám CK zajistí letenky z Prahy a zpět, transfery mezi letištěm a hotelem na Zakynthu, služby českého delegáta a ubytování v již zméněné velmi dobře hodnocené vilce. K moři to k ní budete mít jen pár desítek metrů. Na cestu se pak nalaďte přečtením našeho bezplatného průvodce po Zakynthosu.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecko patří mezi země s nízkým rizikem nákazy, do ČR se tedy budete vracet bez povinnosti předkládat test. Do samotného Řecka pak můžete přiletět bez karantény, můžete být ale vybráni k náhodnému otestování.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="29005"]

Poloha na mapě

Další akční tipy