Zájezd na Krétu z Prahy na 13 dní s ALL INCLUSIVE za 16 990 Kč!

Už víte, kde budete trávit začátek letních prázdnin? Pokud zatím nemáte žádný plán, hned na začátku července se můžete vydat na Krétu. Zájezd s délkou trvání 13 dní nyní zakoupíte za 16 990 Kč. Daná částka zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, transfer z letiště k hotelu a poté zase zpět, služby českého delegáta, stravování formou all inclusive a ubytování na klidném místě, odkud to ale daleko nebudete mít ani k nákupním možnostem (100 m) a k pláži (400 m). Online průvodce Krétou s řadou tipů naleznete zde.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecko dle tzv. semaforu patří mezi „zelené státy“ s minimálním rizikem nákazy. Od 15. června se vás po příletu na letiště Athény nebo Soluň nebude týkat povinná karanténa. Ostrovní letiště se budou otevírat 1. července, pro turisty také bez povinnosti absolvovat karanténu.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Dovolenou v hotelu Danelis můžete zarezervovat zde >>

[Pocasi id="28977"]

Poloha na mapě

Další akční tipy