Zájezd na Krétu z Prahy na 7 dní o letních prázdninách s ALL INCLUSIVE za 11 590 Kč!

V červenci se můžete vydat na all inclusive dovolenou na Krétu. Tento řecký ostrov nabízí čisté moře, pěkné pláže a spoustu příležitostí k výletům. Naše tipy na to, co všechno vidět a neminout, najdete v našem online průvodci Krétou. Zájezd vám kompletně zajistí cestovní kancelář. V ceně 11 590 Kč jsou zahrnuté zpáteční letenky z Prahy, transfer z letiště k hotelu a po skončení pobytu zase zpět, služby českého delegáta, stravování all inclusive a ubytování po 7 dní.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecká ostrovní letiště se budou otevírat 1. července, pro turisty bez povinnosti absolvovat karanténu. Do ČR se můžete od 15. června vracet bez testu, Řecko je řazené mezi tzv. zelené státy s minimálním rizikem nákazy.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Dovolenou v hotelu Danelis můžete zarezervovat zde >>

[Pocasi id="28982"]

Poloha na mapě

Další akční tipy