Zájezd na Korfu z Prahy na 12 dní do výborně hodnoceného hotelu za 8990 Kč!

Rádi byste u moře strávili delší dobu než běžný týden? V případě tohoto zájezdu na řecký ostrov Korfu na krásných plážích prožijete rovnou 12 dní. Ubytováni navíc budete ve velice příjemných studiích postavených v tradičním řeckém stylu. Cestovní kancelář pro vás za 8 990 Kč zajistí zpáteční letenky z Prahy, dopravu z/na letiště v cílové destinaci, služby  delegáta a již zmíněné výborně hodnocené ubytování, které na Invii získalo 4,5 bodů z maximálních 5. Informace o vaší cílové destinaci si pak můžete přečíst v našem průvodci po Korfu.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Pro bezproblémový vstup na Korfu je nutné vyplnit tento formulář: https://travel.gov.gr/#/. Musíte tak učinit nejpozději 48 hodin před odletem, nezapomeňte na to. Po příletu navíc můžete být vybráni k náhodnému otestování, jedná se ale o poměrně rychlou proceduru.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

[Pocasi id="29205"]

Poloha na mapě

Další akční tipy