Zájezd na Korfu z Prahy na 12 dní do výborně hodnoceného hotelu za 8990 Kč!

Zájezd na Korfu z Prahy na 12 dní do výborně hodnoceného hotelu za 8990 Kč!

Rádi byste u moře strávili delší dobu než běžný týden? V případě tohoto zájezdu na řecký ostrov Korfu na krásných plážích prožijete rovnou 12 dní. Ubytováni navíc budete ve velice příjemných studiích postavených v tradičním řeckém stylu. Cestovní kancelář pro vás za 8 990 Kč zajistí zpáteční letenky z Prahy, dopravu z/na letiště v cílové destinaci, služby  delegáta a již zmíněné výborně hodnocené ubytování, které na Invii získalo 4,5 bodů z maximálních 5. Informace o vaší cílové destinaci si pak můžete přečíst v našem průvodci po Korfu.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Pro bezproblémový vstup na Korfu je nutné vyplnit tento formulář: https://travel.gov.gr/#/. Musíte tak učinit nejpozději 48 hodin před odletem, nezapomeňte na to. Po příletu navíc můžete být vybráni k náhodnému otestování, jedná se ale o poměrně rychlou proceduru.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.