Zájezd do Bulharska z Prahy o letních prázdninách na 13 dní se snídaní za 11 090 Kč!

Zájezd do Bulharska z Prahy o letních prázdninách na 13 dní se snídaní za 11 090 Kč!

Bežná týdenní dovolená u moře vám vždy až příliš rychle uteče? Využijte tohoto tipu a do Bulharska se vydejte rovnou na 13 dní. V ceně 11 090 Kč je zahrnutá kompletní dovolená od cestovní kanceláře – tedy zpáteční letenky s odletem z Prahy, trasfer z/na letiště na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování a stravování formou snídaní. Dovolenou strávíte na oblíbeném Slunečním pobřeží, kde je krásné počasí skoro jistotou. Více informací o Bulharsku naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle rozhodnutí vlády patří mezi tzv. zelené státy, v nichž hrozí minimálí riziko nákazy. Od 1. června jsou otevřené hranice pro občany EU, pokud nejedete z koronavirem nejpostiženějších zemí jako je Velká Británie nebo Itálie, netýká se vás karanténa po příjezdu. Do ČR se pak od 15. června vrátíte bez nutnosti předkládat test.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.