Zájezd do Bulharska z Prahy o letních prázdninách na 13 dní se snídaní za 11 090 Kč!

Bežná týdenní dovolená u moře vám vždy až příliš rychle uteče? Využijte tohoto tipu a do Bulharska se vydejte rovnou na 13 dní. V ceně 11 090 Kč je zahrnutá kompletní dovolená od cestovní kanceláře – tedy zpáteční letenky s odletem z Prahy, trasfer z/na letiště na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování a stravování formou snídaní. Dovolenou strávíte na oblíbeném Slunečním pobřeží, kde je krásné počasí skoro jistotou. Více informací o Bulharsku naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko dle rozhodnutí vlády patří mezi tzv. zelené státy, v nichž hrozí minimálí riziko nákazy. Od 1. června jsou otevřené hranice pro občany EU, pokud nejedete z koronavirem nejpostiženějších zemí jako je Velká Británie nebo Itálie, netýká se vás karanténa po příjezdu. Do ČR se pak od 15. června vrátíte bez nutnosti předkládat test.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="28973"]

Poloha na mapě

Další akční tipy