Srpnový zájezd do Egypta z Prahy nebo Brna na týden do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč!

Nemůžete si dovolit vycestovat na poslední chvíli a hledáte spíše First Minute pobyty? Potom by vám mohl vyhovovat zájezd s cestovní kanceláří do Egypta, který aktuálně pořídíte za 9 990 Kč. Tato cena zahrnuje ubytování ve 4* resortu s programem All Inclusive na 8 dní, zpáteční letenky z Brna nebo Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Magic Beach najdete v letovisku Hurghada, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Termín dovolené je 4.8. – 11.8.2022, máte tak ještě spoustu času si vše zorganizovat. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o jednotlivých letoviscích. 

INFO KE KORONAVIRU: Egypt zrušil podmínky prokazovat se dokladem o bezinfekčnosti pro vstup do země. Do Egypta je tak možné cestovat jako před pandemií.

Dovolenou v hotelu Magic Beach Resort s odletem z Brna v termínu 4.8. – 11.8. 2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>

Dovolenou v hotelu Magic Beach Resort s odletem z Prahy v termínu 4.8. – 11.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

[Pocasi id="32976"]

Poloha na mapě

Další akční tipy