Zájezd do Bulharska z Prahy na 13 dní se snídaní!

Chybí vám letní teploty a sluníčko? Vydejte se na dovolenou k moři! Pokud využijete aktuální nabídku od cestovní kanceláře, v Bulharsku na přelomu července a srpna strávíte dlouhých 13 dní. Kompletní zájezd vás vyjde na 10 590 Kč, daná částka zahrnuje zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování a každé ráno snídani. Více informací o Bulharsku včetně tipů na výlety naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko patří mezi země s nízkým rizikem nákazy, do ČR se z dovolené tedy budete vracet bez povinnosti předkládat test. Do samotného Bulharska pak můžete přiletět bez karantény i bez testu.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="29010"]

Poloha na mapě

Další akční tipy