Zájezd do Bulharska z Prahy na 13 dní se snídaní!

Zájezd do Bulharska z Prahy na 13 dní se snídaní!

Chybí vám letní teploty a sluníčko? Vydejte se na dovolenou k moři! Pokud využijete aktuální nabídku od cestovní kanceláře, v Bulharsku na přelomu července a srpna strávíte dlouhých 13 dní. Kompletní zájezd vás vyjde na 10 590 Kč, daná částka zahrnuje zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování a každé ráno snídani. Více informací o Bulharsku včetně tipů na výlety naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Bulharsko patří mezi země s nízkým rizikem nákazy, do ČR se z dovolené tedy budete vracet bez povinnosti předkládat test. Do samotného Bulharska pak můžete přiletět bez karantény i bez testu.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.