Zájezd na Maltu z Prahy na 8 dní v červenci za 7130 Kč!

Malta nabídne slunečné počasí, čisté moře i spoustu možností k výletům. Vy na tomto krásném ostrově nyní můžete prožít svou letní dovolenou. Kompletně se vám o ni postará cestovní kancelář. Za cenu 7 130 Kč vám zajistí zpáteční letenky z Prahy, dopravu z letiště na váš hotel a poté zase zpět, služby českého delegáta a ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu. Na místě strávíte 8 dní, během nichž si dosyta užijete plavání v moři i ve vyhřívaném bazénu se slanou vodou. Všechny důležité informace o cílové destinaci naleznete v našem průvodci Maltou.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KE KORONAVIRU: Malta vyniká počtem provedených testů, dá se tak očekávat, že odhalili velkou část nemocných. Celkem jich zaznamenali zhruba 600. Lety by měly začít létat od 1. července. Do ČR se pak od 15. června vrátíte bez nutnosti předkládat test.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje). Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute. Proto přidáváme tyto first minute tipy na termíny od července, kdy by situace měla být bezpečná.

[Pocasi id="28995"]

Poloha na mapě

Další akční tipy