Nejlepší evropská města pro rozlučku se svobodou

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Chcete se se svobodou rozloučit ve velkém stylu? Čtěte dál a dozvíte se, která evropská města jsou nejlepší volbou pro loučení se svobodou!

Plánujete svatbu a rádi byste si zároveň užili rozlučku se svobodou, na kterou se jen tak nezapomíná? Nemusíte ani jezdit daleko, v Evropě je spousta skvělých míst, kam se vydat. Užijte si nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

1. Praha

Hlavní město České republiky je ideálním místem pro konání rozlučky. Nespočet hospůdek, diskoték, koncertů, hudebních klubů a další zábavy. Můžete si pronajmout parník a projet se po Vltavě, obdivovat krásu města z koňského spřežení, volný čas si zpříjemnit únikovou hrou nebo se jen tak toulat po romantických zákoutích Prahy.

Zakoupit zájezd do Prahy

2. Barcelona – Španělsko

Barcelona je tím pravým místem pro zábavu s přáteli. Krom útulných kavárniček, barů i restaurací si můžete užít tanec, nakupování i jachtaření. Přes den si zde pochutnáte na španělských specialitách či darech moře i nápoje sangria a večer vyrazíte na diskotéku nebo do baru, kde můžete prohýřit celou noc.

Zakoupit zájezd do Barcelony

3. Budapešť – Maďarsko

I hlavní město Maďarska vás bude bavit. Krom levného piva a barů, kde to žije až do rána určitě nezapomeňte zavítat také do místních lázní, kde si užijete nekonečného relaxu. Odpoledne se můžete vydat objevovat místní architekturu nebo se projet na lodi po Dunaji.

Zakoupit zájezd do Budapešti

4. Hamburg – Německo

Vyrazte na pořádnou párty, ať už v podobě jedné z mnoha diskoték nebo rovnou na velký koncert, kterých se tu koná nepřeberné množství. Nezapomeňte se vydat do staré části Speicherstadt a také do Wunderlandu, který ukrývá miniatury neznámějších staveb světa. Skvělá je také plavba po jezeře Alster a okolních kanálech. Ubytujte se přímo v centru a mějte vše jako na dlani. Navštivte tuto „Bránu do světa“.

Zakoupit zájezd do Hamburku

5. Paříž – Francie

Město lásky je skvělou destinací nejen pro zásnuby, ale také na „vyhození si z kopýtka“. Stačí se ubytovat přímo v centru a veškeré dění máte jako na dlani. Přes den se vydejte po místních památkách, nákupech, či jen tak posedět do jedné z místních kaváren. Po setmění je báječná plavba lodí po Seině nebo návštěva proslulého kabaretu Moulin Rouge.

Zakoupit zájezd do Paříže

6. Riga – Litva

Sami budete překvapeni, co vše vám může město nabídnout. Přes den se vydejte po památkách tohoto města nebo se vydejte nakupovat. Večer zavítejte do jednoho z místních barů, klubů, hospůdek nebo, pokud byste rádi něco klidnější, tak ideálním místem bude místní opera.

Zarezervovat ubytování v Rize

7. Krakov – Polsko

Ani u našich severních sousedů  se nebudete nudit. Skvělým místem je například Krakov se svým nepřeberným množstvím památek. Pronajmout si můžete koňské spřežení, které vás proveze po krásném historickém centru, vydat byste se měli i do místních restaurací a hospůdek ochutnat místní speciality a také místní pivo Žywiec.

Zakoupit zájezd do Krakova

8. Bratislava – Slovensko

I hlavní město Slovenska má co nabídnout a ubytujte-li se blízko městskému centra, tak budete mít vše pohodlně po ruce. Přes den obdivujte místní památky, na večer si zarezervujte limuzínu a vyrazte na diskotéku či do baru.

Zakoupit zájezd do Bratislavy

9. Patras – Řecko

I na severu Peloponéského ostrova to žije. Tak proč nespojit rozlučku rovnou s místním karnevalem? Ideální dobou, kdy sem vyrazit je březen, kdy se zde koná karneval týkající se Dionýských oslav – zábava plná masek, hudby, tance a tak tradičního ouza.

Zarezervovat ubytování ve městě Patras

10. Champagne – Francie

Není lepšího místa na jakékoli oslavy než přímo oblast Champagne ve Francii. Uvitá vás kouzelnou krajinou se zvlněnými kopci ideálními pro turistiku nebo pro cyklistiku. A kde jinde si pochutnat na pravém šampaňském, než právě tady, uprostřed vinic?

Zarezervovat ubytování v Champagne

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.