TOP 5 destinací pro svatbu v zahraničí

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Ukážeme vám ty nejromantičtější místa, kde si můžete říct své 'ano'!

Svatba je událostí, která se většinou odehrává jednou za život. Každý chce, aby tento den D patřil k těm nezapomenutelným a tak jednou z věcí, která hraje veledůležitou roli je místo, kde by se měla odehrávat. Nechte se námi přenést na ta nejkrásnější místa.

1. ITÁLIE

Svatba v Itálii má spoustu výhod – neleží daleko, najdete zde okouzlující zákoutí a vyniká skvělou kuchyní. Jedním z míst, která jsou vybírána právě za účelem svatby je pobřeží Amalfi a oblast Apulie, skvělým místem je také starobylé Sorrento nebo Řím. Právě zde najdete nejrůznější romantická místa, jako stvořená právě pro tento den.

Nabídku zájezdů do Itálie naleznete zde.

2. ŘECKO

Když se řekne Řecko, mnozí z nás si představí bílé domečky posázené na svahu nad mořem. Ne jen tak pro nic za nic se mnohým místům v této zemi přezdívá “ráj na Zemi”. Tak proč se nevzít právě zde? Čeká tu na vás azurové moře, překrásné pláže, jedinečné scenérie a ohromující západy slunce. Jedním z takových míst je např. Santorini, které je doslova místem snů.

Nabídku zájezdů do Řecka naleznete zde.

3. KYPR

Pokud sníte o svatbě na pláži, není lepšího místa. Na Kypru na vás čekají historická zákoutí, krásná příroda i báječné teplé počasí. Skvěle si pochutnáte také na místní kuchyni. Kypr patří mezi jednu z nejvyhledávanějších destinací pro konání svatby.

Nabídku zájezdů na Kypr naleznete zde.

4. IRSKO

Pokud patříte mezi milovníky divoké přírody, krásné zeleně i historie, je právě pro vás nejvhodnější vzít se v Irsku. Zejména svatba na venkově bude nezapomenutelným zážitkem a fotky krajiny jsou právě zde naprosto dokonalé.

Nabídku zájezdů do Irska naleznete zde.

5. ŠPANĚLSKO

Španělsko ukrývá staré katedrály, malebné pláže i divokou krajinu. Stačí si jen vybrat, co je vašemu srdci nejblíže. Mezi nejlepší lokality pro den D patří Barcelona, Madrid, Valencia nebo také Mallorca. Užijte si svatbu ve španělském stylu.

Nabídku zájezdů do Španělska naleznete zde.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.