Nejlepší evropské destinace pro nezadané

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Cestovat nemusíte jen v páru, plno zábavy se dá zažít i o samotě! Evropská města jsou na to, jako dělaná! Zjistěte, odkud si odnesete ty nejlepší zážitky!

Evropa je zemí neomezených možností. Během cestování po ní poznáte nové lidi, nové kultury i jejich zvyky. Přinášíme výčet nejlepších destinací v Evropě pro ty, co cestuje single.

Barcelona – Španělsko

Barcelona je pro svobodné jako stvořená. Krom toho, že to tu žije nočním životem, si zde skvěle pochutnáte na jídle, užijete nakupování, sluníčko i pláže a přespíte v luxusních hotelech.

Berlín – Německo

Hlavní město Německa patří mezi energická města s bohatým uměleckým a kulturním životem. Město je rozlehlé asi jako Amsterdam, a tak je nejlepší objevovat ho na kole nebo pěšky s využitím dobře řešené veřejné dopravy. Ubytovat se za dobré ceny můžete i ve středu tohoto města a mít tak vše jako na dlani.

 

Madrid – Španělsko

V Madridu je naprosto vyloučené, že se zde budete nudit! Při návštěvě města si můžete užít nejen četných památek, ale zúčastnit se také některých z kuchařských kurzů, kde propadnete kouzlu paelly či tortill. Ať sem tedy vyrazíte za zábavou či odpočinkem, rozhodně neuděláte chybu. 

Porto – Portugalsko

Porto je překrásné město plné úžasné architektury, parků a zejména výtečného vína, které k návštěvě této portugalské metropole neodmyslitelně patří. Ať sem zavítáte v zimě či v létě, odnesete si nezapomenutelný zážitek, ze kterého budete čerpat energii ještě několik dlouhých týdnů.

Londýn –  Velká Británie

Díky nepřebernému množství památek se Londýn zdá být neprozkoumatelný. Ačkoli stejnou trasou půjdete již poněkolikáté, stále budete objevovat nová a nová místa. Na svých procházkách nezapomeňte navštívit Hyde Park nebo Green Park, které jsou ideálním místem k relaxaci. 

Záhřeb – Chorvatsko

Záhřeb nabízí romantické parky, okouzlující úzké uličky, zajímavou architekturu i tradiční trhy. Je to velice živé město s perfektními možnostmi nákupů i nočního života. Vypravit se můžete také do jednoho z místních muzeí, např. muzea současného umění, které patří k předním v Evropě.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.