Nejlepší evropské destinace pro nezadané

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Cestovat nemusíte jen v páru, plno zábavy se dá zažít i o samotě! Evropská města jsou na to, jako dělaná! Zjistěte, odkud si odnesete ty nejlepší zážitky!

Evropa je zemí neomezených možností. Během cestování po ní poznáte nové lidi, nové kultury i jejich zvyky. Přinášíme výčet nejlepších destinací v Evropě pro ty, co cestuje single.

Barcelona – Španělsko

Barcelona je pro svobodné jako stvořená. Krom toho, že to tu žije nočním životem, si zde skvěle pochutnáte na jídle, užijete nakupování, sluníčko i pláže a přespíte v luxusních hotelech.

Berlín – Německo

Hlavní město Německa patří mezi energická města s bohatým uměleckým a kulturním životem. Město je rozlehlé asi jako Amsterdam, a tak je nejlepší objevovat ho na kole nebo pěšky s využitím dobře řešené veřejné dopravy. Ubytovat se za dobré ceny můžete i ve středu tohoto města a mít tak vše jako na dlani.

 

Madrid – Španělsko

V Madridu je naprosto vyloučené, že se zde budete nudit! Při návštěvě města si můžete užít nejen četných památek, ale zúčastnit se také některých z kuchařských kurzů, kde propadnete kouzlu paelly či tortill. Ať sem tedy vyrazíte za zábavou či odpočinkem, rozhodně neuděláte chybu. 

Porto – Portugalsko

Porto je překrásné město plné úžasné architektury, parků a zejména výtečného vína, které k návštěvě této portugalské metropole neodmyslitelně patří. Ať sem zavítáte v zimě či v létě, odnesete si nezapomenutelný zážitek, ze kterého budete čerpat energii ještě několik dlouhých týdnů.

Londýn –  Velká Británie

Díky nepřebernému množství památek se Londýn zdá být neprozkoumatelný. Ačkoli stejnou trasou půjdete již poněkolikáté, stále budete objevovat nová a nová místa. Na svých procházkách nezapomeňte navštívit Hyde Park nebo Green Park, které jsou ideálním místem k relaxaci. 

Záhřeb – Chorvatsko

Záhřeb nabízí romantické parky, okouzlující úzké uličky, zajímavou architekturu i tradiční trhy. Je to velice živé město s perfektními možnostmi nákupů i nočního života. Vypravit se můžete také do jednoho z místních muzeí, např. muzea současného umění, které patří k předním v Evropě.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Jirka je náruživý cestovatel a pisálek. Má svou hlavu a všechno chce aby nebylo komplikované. Máme ho rádi :-)

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.