Svatba v Thajsku

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Slibte si lásku na celý život v jedné z nejoblíbenějších exotických zemí! Řekněte si 'ano' v Thajsku a vydejte se na cestu životem netradičním zážitkem.

Čeká vás den D? Preferujete svatbu v soukromí a nejraději byste si řekli své ‚ano‘ pod vysokými palmami s výhledem na průzračné moře? Pak zauvažujte nad možností svatby v Thajsku. Co přesně můžete od sňatku v Thajsku očekávat?

Sami či s cestovkou?

Jste na vážkách, zda si váš den naplánovat na vlastní pěst či se oddat do rukou cestovní kanceláře, která za vás vše zařídí? Chcete-li se vyhnout co nejvíce starostem a byrokratickým záležitostem, nechce tuto práci na cestovní kanceláří.

Páry, které si zařizovaly svůj svatební den v Thajsku sami, častokrát nebyly se svým rozhodnutím spokojeni a přidalo jím to značné množství práce. Nechystáte-li se do Thajska prvně a máte už jisté zkušenosti s tím, jak to v této zemi chodí, budete mít práci o něco snazší. Mějte však na paměti, že zařizování veškerých náležitostí není opravdu snadná věc. Budete-li tedy v Thajsku prvně či si nejste jisti tím, že byste všechno vyřizování zvládli, bude nejlepší, když necháte veškeré starosti na cestovní kanceláři.

S přibývajícími lety popularita svateb v zahraničí stoupá, a tak tedy není větší problém si vybrat kancelář, která by vám se vším zařizováním pomohla. Kanceláře se specializují jak na svatby na Maledivách, Bali, na Kubě, tak samozřejmě v Thajsku, kde je pak nejtradičnější lokalitou ostrov Ko Samui, kterému se přezdívá ostrov lásky. A není to pro složení svatebního slibu naprosto geniální místa? Thajsko je však plné krásných zákoutí, stačí si jen vybrat!

Necháte-li zařizování na kanceláři, která se na svatby v Thajsku zaměřuje, budete si moci vybrat, zda chcete obřad na pláži či v chrámu. V obou případech vás bude oddávat buddhistický mnich. Nemusíte se však bát, že byste během svého svatebního dne nevěděli, co a jak. K dispozici vám bude neustále český svatební koordinátor, který vám se vším ochotně poradí a zařídí, co bude potřeba.

Zakoupené svatební balíčky mají ve své ceně většinou krom samotného obřadu a služeb koordinátora také fotografování a následně vyvolané fotky na CD či DVD, květiny pro nevěstu, popřípadě i ženicha, menší občerstvení po obřadu. Za přípletek pak můžete získat luxusní večeři na pláži či svatební jízdu na slonovi. Vše záleží jen na vašich představách a tužbách.

Právoplatný obřad

V Thajsku je možné si zařídit i právoplatný obřad, po kterém budete oficiální manželé i v České republice. V tomto případě musíte s vaším svatebním koordinátorem navštívit českou ambasádu v Bangkoku, kde dostanete příslušná potvrzení a dokumenty. Tuto službu pak splácíte přímo na ambasádě a činí přibližně 1500 THB za osobu. Jestliže si tyto dokumenty nezařídíte, sňatek bude v Česku neplatný.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Jirka je náruživý cestovatel a pisálek. Má svou hlavu a všechno chce aby nebylo komplikované. Máme ho rádi :-)

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.