Svatba v Thajsku

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Slibte si lásku na celý život v jedné z nejoblíbenějších exotických zemí! Řekněte si 'ano' v Thajsku a vydejte se na cestu životem netradičním zážitkem.

Čeká vás den D? Preferujete svatbu v soukromí a nejraději byste si řekli své ‚ano‘ pod vysokými palmami s výhledem na průzračné moře? Pak zauvažujte nad možností svatby v Thajsku. Co přesně můžete od sňatku v Thajsku očekávat?

Sami či s cestovkou?

Jste na vážkách, zda si váš den naplánovat na vlastní pěst či se oddat do rukou cestovní kanceláře, která za vás vše zařídí? Chcete-li se vyhnout co nejvíce starostem a byrokratickým záležitostem, nechce tuto práci na cestovní kanceláří.

Páry, které si zařizovaly svůj svatební den v Thajsku sami, častokrát nebyly se svým rozhodnutím spokojeni a přidalo jím to značné množství práce. Nechystáte-li se do Thajska prvně a máte už jisté zkušenosti s tím, jak to v této zemi chodí, budete mít práci o něco snazší. Mějte však na paměti, že zařizování veškerých náležitostí není opravdu snadná věc. Budete-li tedy v Thajsku prvně či si nejste jisti tím, že byste všechno vyřizování zvládli, bude nejlepší, když necháte veškeré starosti na cestovní kanceláři.

S přibývajícími lety popularita svateb v zahraničí stoupá, a tak tedy není větší problém si vybrat kancelář, která by vám se vším zařizováním pomohla. Kanceláře se specializují jak na svatby na Maledivách, Bali, na Kubě, tak samozřejmě v Thajsku, kde je pak nejtradičnější lokalitou ostrov Ko Samui, kterému se přezdívá ostrov lásky. A není to pro složení svatebního slibu naprosto geniální místa? Thajsko je však plné krásných zákoutí, stačí si jen vybrat!

Necháte-li zařizování na kanceláři, která se na svatby v Thajsku zaměřuje, budete si moci vybrat, zda chcete obřad na pláži či v chrámu. V obou případech vás bude oddávat buddhistický mnich. Nemusíte se však bát, že byste během svého svatebního dne nevěděli, co a jak. K dispozici vám bude neustále český svatební koordinátor, který vám se vším ochotně poradí a zařídí, co bude potřeba.

Zakoupené svatební balíčky mají ve své ceně většinou krom samotného obřadu a služeb koordinátora také fotografování a následně vyvolané fotky na CD či DVD, květiny pro nevěstu, popřípadě i ženicha, menší občerstvení po obřadu. Za přípletek pak můžete získat luxusní večeři na pláži či svatební jízdu na slonovi. Vše záleží jen na vašich představách a tužbách.

Právoplatný obřad

V Thajsku je možné si zařídit i právoplatný obřad, po kterém budete oficiální manželé i v České republice. V tomto případě musíte s vaším svatebním koordinátorem navštívit českou ambasádu v Bangkoku, kde dostanete příslušná potvrzení a dokumenty. Tuto službu pak splácíte přímo na ambasádě a činí přibližně 1500 THB za osobu. Jestliže si tyto dokumenty nezařídíte, sňatek bude v Česku neplatný.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.