Nejlepší místa pro líbánky, aneb kam podniknout svatební cestu?

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Řekli jste si své 'ano' a nyní přemýšlíte, kam vyrazit na líbánky? Nechte se inspirovat těmi nejlepšími evropskými destinacemi, které vám vezmou dech!

Je vaše svatba za rohem a vy stále nevíte, kam se vydat na kouzelné líbánky? Přinášíme tipy na ty nejlepší destinace po Evropě a tak, ať už se vydáte do Portugalska, Francie nebo třeba Řecka, nebudete litovat.

 

Positano – Itálie

Vydejte se objevovat Positano, které podle legendy stvořil Neptunem, bůh moře, z lásky k nymfám. Ubytujte se v jednom z nejlepších hotelů s all-inclusive, abyste se nemuseli o nic starat a užívejte si pobřeží Amalfi plnými doušky.

Santorini – Řecko

Santorini je další skvělou volbou při výběru líbánek. Vydejte se do krásného romantického řeckého městečka, zajistěte si ubytování a poznejte kouzlo místního kraje. Nasedněte na katamarán a vydejte se na projížďku tímto krásným krajem nebo se vydejte na výlet za místním vínem.

Řím – Itálie

Řím je známý především díky nepřebernému množství památek, skvělé gastronomii a spousty sluníčka. Pokud se tedy neradi jen válíte na pláži, je pro vás jako stvořený. Ubytujte se zde v jednom z hotelů, navštivte známé památky, pochutnejte si na skvělém jídle a víně. Nezapomeňte navštívit Villu Adrianu v Tivoli nebo si zajeďte na jednodenní výlet z Říma na Capri.

Budapešť – Maďarsko

Budapešť byla zvolena nejromantičtějším místem v Evropě. Pokud zamíříte na líbánky právě sem, nezapomeňte navštívit lázně Széchenyi nebo se vydat na okružní jízdu po řece Dunaji. Z hotelů zde můžete vybírat i z těch 7hvězdičkových.

Paříž – Francie

Paříž město lásky. Kdo by toto označení neslyšel? Paříž je jednou z nejromantičtějších míst Evropy a tudíž i úžasné místo na líbánky nebo na oslavení výročí svatby. Stačí si jen zarezervovat letenky, hotel a už vám nic nebrání strávit nezapomenutelné okamžiky v tomto městě. Během svého pobytu se nezapomeňte vydat na výlet lodí po řece Seině nebo navštívit Notre Dame či Montmartre.

Korfu – Řecko

Užijte si svoje líbánky na nejhezčím ostrově Řecka. Korfu nabízí luxusní dovolené, křišťálově čistou vodu, překrásné hotely a sluncem zalité pláže od května do září. Navštivte Myší ostrov, malý zelený ostrůvek, který patří mezi nejfotogeničtější ostrůvky, nebo se vydejte za poznáním vína. Nezapomeňte navštívit také resort Kontokali.

Lisabon – Portugalsko

Lisabon je město rozprostírající se na 7 kopcích. Pokud chcete strávit klidné líbánky, bude toto město tou pravou volbou. Užít si můžete místní staré tramvaje, navštívit hrad Sv. Jiří, katedrálu Sé nebo Belém. Pokud byste měli klidu až moc, zamiřte na jednu z místních fiest, konajících se večer.

 

Benátky – Itálie

Benátky, město kanálů a gondol je také úžasné nejenom pro konání svatebního obřadu, ale i pro společný čas strávený hned po této události. Romantické gondoly, most Rialto, náměstí Sv. Marka a spousta dalších okouzlujících památek nebo ohromující západy slunce. To všechno jsou BenátkyChcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.