Novoroční výprodeje v Londýně, kam zamířit?

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Vyrazte po novém roce prozkoumat, co za akční zboží nabízí překrásný Londýn! Spojte objevování města s nákupy a získejte skvělé kousky za akční ceny!

Celý rok jste se těšili na to, až zaplaví obchody novoroční slevy a zboží všeho druhu nakoupíte za značně nižší ceny? Jedním z míst, kam se ročně sjíždí tisíce turistů toužících po nákupech ve slevách, je jednoznačně Londýn.  Které místa byste si rozhodně neměli nechat ujít pro co nejlevnější nákupy.

Luxus či nákupy za pár kaček

I přes to, že se bavíme o novoročních výprodejích, obchody začínají hlásit slevy již těsně po Vánocích, a to v některých případech už 26. prosince. Jestliže však chcete vánoční svátky strávit v klidu se svojí rodinou a blízkými, budete mít přibližně necelé tři týdny na to, obejít všechny obchody až po příchodu nového roku.

Chcete-li vsadit na jistotu, zamiřte na věhlasnou Oxford Street či přilehlou Regent Street, kde budete mít všechny světové značky jako na dlani. Obrňte se však pevnými nervy. Nákupních maniaků tu bude opravdu požehnaně.

Dáváte-li přednost nákupním centrům, kde si můžete v průběhu nakupování na chvíli posedět u šálku dobrého anglického čaje či voňavé kávy, vydejte se například do oblíbeného centra Westfield, které leží přímo na stanici metra. Projít ho vám zabere dlouhé hodiny, ale s nákupy rozhodně budete spokojeni. Je totiž opravdu z čeho vybírat.

Dále byste určitě neměli minout ani vyhlášené nákupní čtvrtě jako jsou West End či Covent Garden, které nepřekypuje jen obchody, ale zejména stylovými restauracemi a na ulicích narazíte na pouliční umělce, kteří udělají vaše nákupy ještě příjemnějšími.

Jestliže se rádi oddáváte luxusu a nejvybranějším světovým značkám, zamiřte do nákupního centra Harrods, které vlastní otec snoubence princezny Diany, který spolu s ní zahynul při tragické nehodě. I kdybyste neměli zájem v tomto prvotřídním centru nic zakoupit, rozhodně si odnesete zajímavý zážitek. Sortiment obchodů je totiž opravdu vytříbený a naleznete tu i takové kousky jako jsou například kabelky z hadí kůže.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.