Nejlepší lázně v Evropě

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Zbožňujete se ponořit do horkých pramenů termálních lázní a nasávat novou energii do žil? Čtěte dál a dozvíte se, kde taková místa v Evropě naleznete.

Chcete si užít volna a zároveň si celkově odpočinout? Objevte kouzla evropských termálních oblastí. Zarezervujte si jízdenku či letenku, zajistěte ubytování a vydejte se s námi relaxovat.

Pamukkale – Turecko

Turecké Pamukkale, kterému se přezdívá také „bavlněný hrad“, naleznete na jihozápadě Turecka v provincii Denizli. Užít si zde můžete horké prameny i travertinové bílé terasy, které tvoří jednotlivé nádrže. Díky teplé vodě zde panuje po většinu roku mírné klima, a tak se zde můžete vykoupat téměř kdykoli. Ale pozor! Procházet celým areálem můžete pouze bez bot!

Termální lázně Szecheniy – Maďarsko

Lázně Szecheniy zahrnují komplex asi 18 bazénů. Vstup je možný i s dětmi od 14 let. Areál nabízí termální a parní lázně, vířivky, a další. Lázně patří mezi jedny z nejoblíbenějších v Evropě, návštěva se tedy jistě vyplatí.

Lázně Lady Maria de Padilla – Španělsko

Tyto lázně naleznete v Seville. Nacházejí se v zrekonstruovaném komplexu z 16. století, a tak si tu můžete užít netradiční středověké atmosféry. Nejen že si tedy během návštěvy odpočnete, ale prožijete i nebývalý kulturní zážitek.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.