Legoland v Dánsku během prodlouženého víkendu z Prahy za 518 Kč!

Rádi byste vašim dětem udělali radost ještě před Vánocemi? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si během adventu do dánského Billundu. Zde můžete navštívit velice oblíbený Legoland a připravit tak dětem nezapomenutelný zážitek. Návštěvu během prodlouženého víkendu můžete spojit i se zastávkou na vánočních trzích. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Dánska s cestovní kanceláří naleznete zde.

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, stravování, ubytování či pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Určitě počítejte i s cenami vstupenek do Legolandu či s útratou na vánočních trzích. Dánsko obecně není levnou destinací a je třeba s tím počítat.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Letenky Praha – Billund – Praha v termínu 7. – 10. prosince můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

[Pocasi id="28053"]

Poloha na mapě

Další akční tipy