Letní Mallorca z Vídně i na víkendy za 520 Kč (letenky tam i zpět)

Rádi byste na začátku nového školního roku vyrazili na dovolenou, ale máte strach, že ji nedokážete skloubit s pracovními povinnostmi? Tak to se nemáte čeho obávat, protože právě pro vás jsou tyto zlevněné letenky, které vás vezmou na nádherný španělský ostrov Mallorca, který vás zaručeně okouzlí. Díky námi vybraným letům budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po Mallorce zcela zdarma pak naleznete zde

 

NFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je nutné vyplnit tento online formulář, a to nejdříve 48 hodin před odletem. Španělsko je však (s výjimkou Kanárských ostrovů) zařazeno na seznam rizikových zemí. Po návratu tedy budete muset podstoupit test na covid-19 nebo nastoupit do karantény. 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Letenky Vídeň – Mallorca – Vídeň v termínu 4. – 6. zaří (a další termíny) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

[Pocasi id="30446"]

Poloha na mapě

Další akční tipy