New York z Berlína za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)

„Velké jablko“, „město, co nikdy nespí“ či „město, kde se plní všechna vaše přání“ – všechny tyto přezdívky New York obdržel naprosto zaslouženě a vy jej nyní můžete navštívit za naprosto skvělou cenu! Využijte akčních letenek společnosti FinnAir a zaleťte si z Berlína do této americké metropole za pouhých 6990 Kč! Termíny jsou k dostání od října do března příštího roku. S rezervací však nemeškejte, letenky se prodávají opravdu rychle! Veškeré zájezdy do New Yorku přes cestovní kancelář naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlítat budete z Berlína, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus.

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, stravování, na kterém můžete značně ušetřit při nákupech ve Walmartu, či ubytování, které bude možná nutné zařídit i při přestupu v Helsinkách. V žádném případě nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vřele doporučujeme ubytování na Manhattanu, je to sice dražší záležitost, ale odnesete si zážitek na celý život.

 

 

Letenky Berlín – New York – Berlín můžete zarezervovat zde >>

[Pocasi id="18141"]

Poloha na mapě

Další akční tipy