Řím za 35% slevy přes Wizair to musíš mít!

Díky akčním letenkám můžete navštívit Řím z Vídně za skvělých 12,9€, tedy zhruba 330Kč (cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky). Odlet je možný bud v pátek ráno s návratem v sobotu, nebo na prodloužený víkend středa – sobota). Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě – sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Student Agency.

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Hotely můžete zarezervovat na Bookingu. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Letenky zakupte přímo na webu Ryanair.com např. v termínu 23./25. ledna – 26. ledna. O trochu dráž je pak dostupných více termínů.

 

Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Letenky středa – sobota můžete zarezervovat zde >>

Letenky pátek – sobota můžete zarezervovat zde >>

[Pocasi id="2107"]

Poloha na mapě

Další akční tipy