Srpnový Rhodos z Prahy na 8 dní za 4630 Kč! (letenky + ubytování)

Toužíte po krásné letní dovolené na vlastní pěst a za velmi nízkou cenu? Tak to pro vás máme řešení! Tyto velmi levné letenky vás zavedou na nádherný řecký ostrov Rhodos, který vás zaručeně uchvátí svoji osobitou atmosférou, průzračně čistým mořem a úchvatnými západy slunce. Při kombinaci zpátečních letenek z Prahy na Rhodos a námi vybraným ubytováním budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po ostrově Rhodos zcela zdarma pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem jste povinni vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Mějte na vědomí, že se podmínky vstupu mohou stále změnit. Sleduje tedy aktuální dění a novinky.

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Deset dní je dostatečná doba na to, abyste Rhodos procestovali křížem krážem. Pro lepší dopravu po ostrově tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky vybavené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 21. – 28. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

[Pocasi id="29894"]

Poloha na mapě

Další akční tipy