Zájezd na Kefalonii z Prahy na 8 dní do 4* výborného hotelu s all inclusive za 12 790 Kč!

Zájezd na Kefalonii z Prahy na 8 dní do 4* výborného hotelu s all inclusive za 12 790 Kč!

Už zítra se můžete slunit na snových plážích na řeckém ostrově Kefalonia. Zájezd od cestovní kanceláře aktuálně pořídíte za 12 790 Kč, daná částka obsahuje zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem v Řecku, služby českého delegáta, 4hvězdičkové ubytování s aquaparkem a stravování formou all inclusive. Hotel je velmi dobře hodnocený, vzhledem k tomu je cena dovolené opravdu výhodná. Tipy na výlety a další informace o ostrově pak najdete v průvodci po Kefalonii.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Pro bezproblémový vstup do Řecka je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/. Pozor dejte na to, že daný formulář by měl být vyplněný 48 hodin před odletem, na zájezd se přitom odlétá již zítra. Situaci proto raději konzultujte s CK. Máme ale zkušenost, že potvrzení o vyplnění formuláře chodí opravdu rychle.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.