Kréta z Prahy na 9 dní do špičkového 5* resortu s ALL INCLUSIVE Premium za 16990 Kč! (přes CK)

Nespokojíte se jen tak s něčím a vždy pro sebe hledáte jen to nejlepší? Pro všechny náročnější cestovatele dnes máme perfektní nabídku! V katalogu cestovní kanceláře se objevil Super Last Minute zájezd na Krétu a díky odletu na poslední chvíli si jej můžete užít za bezkonkurenční cenu! Dovolená vás vyjde na 16 990 Kč a za tuto částku pořídíte nejen ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu v destinaci Adelianos Kampos, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta, ale i balíček All Inclusive Premium, ve kterém je zahrnuto stravování a pitný režim po celý den, zmrzlina, menu v restauraci á la carte i značkové alkoholické nápoje.

Hotel Aquila Rithymna Beach leží přímo u písečné pláže oceněné Modrou vlajkou a svým hostům nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití. Těšit se můžete na animační programy pro děti i dospělé, wellness a k dispozici je i možnost hlídání děti. Pokud jsme se vám trefili do vkusu, dlouho neváhejte, odlétá se již zítra a počet míst je omezen. Před odletem nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Krétou, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově.

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

Dovolenou v hotelu Aquila Rithymna Beach v termínu 1.6. – 9.6.2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

[Pocasi id="31715"]

Poloha na mapě

Další akční tipy