Sardinie z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 15490 Kč! (přes CK)

Kam v červnu na dovolenou? Inspirujte se naším dnešním tipem a navštivte italský ostrov Sardinie! V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd za cenu 15 490 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování a stravování formou all inclusive. Hotel se nachází nedaleko písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Alternativně si můžete připlatit a ubytovat se ve 4* hotelu  Casteldoria Mare. Ten je nabízen za cenu 16 980 Kč. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Sardinií, kde najdete informace o ostrově a tipy na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, mířící do Itálie, se nově musí prokázat platným EU Certifikátem v papírové, nebo digitální podobě, který bude obsahovat potvrzení o dokončeném očkování, prodělání nemoci, nebo negativním výsledku na koronavirus. V případě PCR testu nesmí být starší jak 72 hodin, antigenní test pouze 48 hodin. Od 1.5. není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

Dovolenou v hotelu Marmorata Village v termínu 5.6. – 12.6. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu pak najdete zde>>)

[Pocasi id="31223"]

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.