Zájezd do Senegalu z Prahy do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 19990 Kč!

Navštivte vycházející hvězdu afrického kontinentu! Řeč je o Senegalu, který se stává velmi oblíbenou destinací. Vyrazit sem můžete například díky organizovanému zájezdu s cestovní kanceláří, který je nyní v nabídce dokonce za akční cenu 19 990 Kč. Balíček zahrnuje ubytování na 9 dní ve 4* hotelu, stravu All Inclusive, zpáteční letenky (s odletem z Prahy), letištní transfery a služby delegáta. Royal Horizons Baobab je rozlehlým komplexem, vystavěném v tradičním africkém stylu, který se rozprostírá v nádherné zahradě. Osvěžení můžete hledat u hotelového bazénu, nebo na písečné pláži, která se nachází v bezprostřední blízkosti ubytování.

INFO KE KORONAVIRU: Senegal je pro turisty otevřen. Všichni cestující se musí při vstupu prokázat certifikátem o ukončeném očkování (14 dní před cestou) nebo negativním testem ne starším než 72 hodin. Podrobné podmínky sledujte na stránkách MZV. 

Dovolenou v hotelu Royal Horizons Baobab v termínu 9.8. – 17.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

[Pocasi id="33321"]

Poloha na mapě

Další akční tipy