Zájezd na Ibizu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč!

Dalším místem, kam vás s našimi tipy pozveme, je španělská Ibiza. Sem se můžete podívat díky Last Minute nabídce, která se právě objevila na stránkách cestovní kanceláře Fischer. Dovolenou si užijete již v termínu 10.8. – 17.8.2022 a to za skvělou cenu 18 990 Kč. Ta zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Globales Montemar leží v letovisku Cala Ilonga na jihovýchodě ostrova a děti i dospělí se mohou těšit na bohaté animační programy. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Ibizou, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

Dovolenou v hotelu Globales Montemar  v termínu 10.8. – 17.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

[Pocasi id="33373"]

Poloha na mapě

Další akční tipy