Zájezd na Rhodos z Prahy na 13 dní do skvělého 4* hotelu s all inclusive za 17 990 Kč!

Zájezd na Rhodos z Prahy na 13 dní do skvělého 4* hotelu s all inclusive za 17 990 Kč!

Nechte se pořádně hýčkat ve 4hvězdičkovém hotelu na ostrově Rhodos! Nejen že o vás bude výborně postaráno, ale na místě navíc strávíte dlouhých 13 dní. Moře i sluníčka si tak užijete skutečně dosyta. V ceně zájezdu 17 990 Kč jsou zahrnuté zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta, již zmíněné skvěle hodnocené ubytování v letovisku Kolymbia a stravování formou all inclusive. Našeho online průvodce po ostrově Rhodos pak naleznete zde.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Na Rhodos se zase létá od 1. července, pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/. Musíte tak učinit nejpozději 48 hodin před odletem. Po příletu navíc můžete být vybráni k náhodnému testu.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.