Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* hotelu s polopenzí za 20990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 26990 Kč!

Dopřejte si luxusní dovolenou na Zanzibaru! V nabídce cestovní kanceláře se objevily hned dvě varianty pobytu, na své si tak přijdou opravdu všichni. Pokud chcete Zanzibar poznávat a plánujete celodenní výlety, je zde pro vás varianta s polopenzí za 20 990 Kč. Pokud preferujete stravu All Inclusive, za dovolenou si připlatíte 6 000 Kč. Cena dále zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Resort Uroa Bay Beach se nachází v destinaci Uroa, přímo u pláže se světlým jemným pískem. Lehátka i slunečníky zde mají hoteloví hosté v ceně zájezdu. S rezervací příliš nečekejte, odlet je již za 3 dny.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort v termínu 9.8. – 17.8. 2022 se stravováním formou polopenze můžete rezervovat zde >> Pokud máte zájem o zájezd s programem All Inclusive, rezervujte zde >> Nezapomeňte si prohlédnout recenze ubytování na Invia >>

[Pocasi id="33359"]

Poloha na mapě

Další akční tipy