Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE za 26490 Kč!

Líbil se vám náš předchozí tip na dovolenou v Tanzanii, ale uvítali byste bohatší zázemí hotelu? Potom by se vám mohla líbit tato nabídka na zájezd do destinace Pwani Mchangani. Zde se nachází hotel Waridi Beach Resort & SPA, který stojí v tropické zahradě, přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Užít si zde můžete bary, restaurace, Spa či vodní spoty a pro milovníky mořského života je zde potápěčské centrum. Za cenu 26 490 Kč se vám cestovní kancelář postará o ubytování ve 4* resortu se stravou All Inclusive, zpáteční letenky (odlet z Prahy), letištní transfery a služby delegáta. Pokud se vám tato nabídka líbí, celou dovolenou si užijete v termínu 9.8. – 17.8.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Waridi Beach Resort & SPA v termínu 9.8. – 17.8. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si prohlédnout recenze ubytování na Invia >>

[Pocasi id="33363"]

Poloha na mapě

Další akční tipy