Zájezd z Prahy do Egypta na týden do 4* resortu s aquaparkem a ALL INCLUSIVE za 7990 Kč!

Rádi byste pořídili levnou All Inclusive dovolenou, ale nemůžete si dovolit odletět ze dne na den? Potom si pozorně prohlédněte následující nabídku! Mezi akčními pobyty s cestovní kanceláří se objevil zájezd do Egypta, který vás bude stát jen 7 990 Kč a odlet je až 26.8.2022. V ceně je zahrnuto ubytování ve 4* resortu na 8 dní se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Mirage Bay Resort najdete v egyptské Hurghadě, přímo u písečné pláže a je vhodný pro jednotlivce i rodiny s dětmi. O zábavu rozhodně nebude nouze, navštívit zde můžete restaurace, wellness, či aquapark. Před odletem určitě nakoukněte do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete informace o jednotlivých letoviscích a tipy na výlety.  

INFO KE KORONAVIRU: Egypt zrušil podmínky prokazovat se dokladem o bezinfekčnosti pro vstup do země. Do Egypta je tak možné cestovat jako před pandemií.

Dovolenou v hotelu Mirage Bay Resort & Aquapark (ex. Lilly Land) v termínu 26.8. – 2.9. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si přečíst recenze hotelu na Invia zde >>

[Pocasi id="33635"]

Poloha na mapě

Další akční tipy