Zájezd do Dominikánské republiky z Prahy na 9 dní do 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 29990 Kč!

Celý rok se těšíte na pořádnou dovolenou a chcete si ji užít se vším všudy? Pokud pokukujete po luxusnějších destinacích, máme pro vás jeden tip. V nabídce cestovní kanceláře se objevil organizovaný zájezd do Dominikánské republiky, na který můžete vyrazit již za několik dní. Cena pobytu je 29 990 Kč a zahrnuje ubytování v hotelu na 9 dní se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. V hotelu Impressive Punta Cana najdete i posilovnu, dětské hřiště, či Spa centrum. S nákupem příliš neváhejte, odlet je již 8.8.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Do Dominikánské republiky můžete cestovat bez potvrzení o bezinfekčnosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly a pokud budete mít certifikát o dokončeném očkování, nemusíte se testu podrobit. Před odletem je nutné vyplnit příjezdový formulář na stránkách eTicket. Všechny aktuální informace najdete na webu MZV.

Dovolenou v hotelu Impressive Punta Cana v termínu 8.8. – 16.8.2022 můžete rezervovat zde >> (a recenze hotelu najdete zde>>)

[Pocasi id="33316"]

Poloha na mapě

Další akční tipy