Zájezd na Madeiru na 8 dní s polopenzí za 8 490 Kč!

Zájezd na Madeiru na 8 dní s polopenzí za 8 490 Kč!

Už zítra podnikněte výlet na jeden z nejkrásnějších ostrovů světa, který pravidelně vyhrává mnohé cestovatelské ankety. 8denní zájezd je dostupný za bezkonkurenční cenu, cestovní kancelář Čedok vám zajistí zpáteční letenky z Prahy, transfer z letiště na hotel a po skončení dovolené zase zpět, služby delegáta, ubytování ve výborném hotelu s nádherným výhledem na Atlantik a zelené lesy plus stravování formou polopenze (snídaně a večeře). Madeira nabídne celou řadu pěších tras, inspiraci na zajímavá místa najdete v našem průvodci Madeirou zdarma.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Madeiru je nutné vyplnit online formulář, a to nejdříve 48 hodin a nejpozději 12 hodin před odletem. Vzhledem k zítřejšímu termínu odletu proto CK kontaktujte co nejdříve. Po příletu se musíte prokázat negativním testem (ne starším než 72 hodin). Test však můžete bezplatně absolvovat i na letišti po příletu.

Dovolenou v hotelu Do Campo s polopenzí můžete zarezervovat zde >> 

 

Pokud by už bylo vyprodáno, za téměř totožnou cenu se můžete vydat také do hotelu Estalagem do Mar či do hotelu Dorisol.

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.